Швейна фабрика «ТК Стиль» стала епіцентром проведення першого тренінгу для швейних підприємств

Швейна фабрика «ТК Стиль» на тиждень стала епіцентром проведення першого на території України тренінгу для тренерів з підвищення продуктивності праці на експортоорієнтованих швейних підприємствах. Співробітники 10 фабрик України пройшли насичений курс, який складався як з теоретичної інформації, так і комплексу практичних занять.

Технологи «ТК Стиль» також були учасниками тренінгу і отримали унікальні сертифікати, які підтверджують право на підготовку висококваліфікованих швачок та удосконалення роботи швачок вже задіяних на виробництві.

«ТК Стиль» вже втілює в життя отримані знання

Знання, отримані на тренінгу, активно впроваджуються нашими фахівцями:

  • По завершенню тренінгу першочергово було проаналізовано організацію робочих місць на виробництві, ступінь їх комфортності, можливість забезпечити високу продуктивність роботи швачок.
  • Паралельно були розпочаті роботи по вивченню рухів кожної швачки індивідуально під час робочого процесу. До речі, саме на правильності організації виконання рухів було акцентовано увагу учасників тренінгу.
  • Дуже корисною була і інформація по розрахунку витрат часу на виконання операцій з пошиття, яка була застосована при запуску нових виробів в швейному цеху. Це дозволило ефективно розподілити і скоординувати роботу всіх швачок і зменшити загальний час пошиття.

Даний тренінг дав можливість з боку проаналізувати весь процес пошиття виробів на фабриці і розробити механізм удосконалення і підвищення продуктивності праці працівників.

Як і всім учасникам тренінгу, «ТК Стиль» надається можливість і надалі співпрацювати з експертами з питань впровадження отриманої інформації під час занять у виробництво.