Тренінг на базі «ТК Стиль» для українських експортоорієнтованих швейних підприємств. Фото

З 1 серпня на базі ОП «ТК Стиль» розпочався  системний навчально-консультативний тренінг для українських експортоорієнтованих швейних підприємств. Тренінг проходить в рамках проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом.

У тренінгу беруть участь 20 спеціалістів з 10 швейних експортоорієнтованих підприємств: ТК Стиль, Барська швейна фабрика, Куртаж, Корсунь-Шевченківська швейна фабрика, Арніка, Прилуцька швейна фабрика, Сквиратекс, Тигрес, Веселка України, Весна УТОГ.

Метою тренінгу є підвищення ефективності операційних процесів, оптимізація трудозатрат персоналу та підготовка тренерів із числа персоналу підприємства для подальшого впровадження набутих ними знань у виробництво.

Протягом першого навчального дня учасників знайомили з реаліями українського легпрому в цілому та з потенціалом своїх підприємств, визначали виробничі прогалини, вивчали методи діагностики рухів швачок-операторів. Для виробничої практики був використаний швейний цех «ТК Стиль».

Навчальний день закінчився виступами представника ЄС в Україні Сімоне Раудіно та заступника Голови Чернігівської ОДА Романової Наталії.

Нагадуємо, що тренінг для українських експортоорієнтованих швейних підприємств  на базі «ТК Стиль» триватиме вісім днів, кожен з яких завершуватиметься практичним впровадженням напрацьованого матеріалу, три дні тренінгу матимуть суто практичний характер.