Команда ТК-ХАБ долучилась до журі конкурсу “Печерські каштани”

Вже двадцять два роки поспіль, за ініціативи Київського національного університету технологій та дизайну під патронатом Міністерства Освіти і науки, молоді та спорту України проводиться Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів «Печерські каштани».

У світі української моди цей конкурс – студентський, адже у ньому беруть участь лише студенти. Майбутні модельєри-дизайнери розмовляють із глядачем мовою створеного ними ж образу, намагаються висловити себе через форму того чи іншого костюму.

Тисячі молодих дизайнерів України почали свій дорослий творчий шлях саме з цього конкурсу, він був і є першою сходинкою в сучасний світ моди, краси та дизайну.

Цього року, 1 липня, команда ТК-ХАБ, також, долучилась до жюрі конкурсу та із задоволенням нагородила 2х конкурсантів спеціальним призом – подарунковим сертифікатом на покупку тканини в мережі магазинів Текстиль-Контакт та інтернет-магазині TK.UA.

В асортименті компанії 30000 найменувань тканин з більше ніж 100 фабрик світу: починаючим дизайнерам точно буде де знайти натхнення для майбутніх колекцій!