ТК-Фурнітура

Компанія «ТК-Фурнітура» активно і динамічно працює на ринку України з 1999 року.

За цей час ми розширили асортимент, збільшили обсяги продажів, отримали широку популярність, досягли поваги і визнання з боку вітчизняних і зарубіжних компаній, великих виробників, малих і середніх підприємств, простих споживачів.

Головною метою даного часу є розвиток швейної нитки в Україні.

Ми завжди відкриті до співпраці як з покупцями, так і з постачальниками-виробниками.

 

ТК-ФУРНІТУРА В ЦИФРАХ:

130 людей
працюють в ТК-Фурнітура

5000000

Ґýдзиків на складах в Україні

456 кілометрів
ниток в день виготовляється на фабриці «Барва»

15000
найменувань асортименту

Ми втілюємо в життя наші принципи: індивідуальній підхід до клієнта, високий рівень обслуговування, помірні ціни, гарантія якості. Наша компанія відбирає для вас найкраще з того, що є на світовому ринку товарів швейної фурнітури та швейного обладнання.

Ми не прагнемо поставляти дешеві товари, керуючись лише низькою ціною і надприбутками «ширпотребу». Ми вміємо цінувати працю наших клієнтів, для яких знаходимо оптимальне співвідношення якості й ціни. Як важливо, щоб робота не переривалась через неякісний витратний матеріал чи застаріле нерентабельне обладнання. Тому ТК-Фурнітура працює тільки з найкращими виробниками і забезпечує комплексне постачання швейної фурнітури та обладнання на підприємства швейної, взуттєвої, шкіряної, меблевої та інших галузей промисловості.

Асортимент продукції, що ми поставляємо, перевищує 15 тисяч найменувань. ТК-Фурнітура є торгівельним, офіційним та ексклюзивним представником в Україні більш як півтора десятка брендів світового рівня. Ми співпрацюємо з більш як 2000 гуртових покупців швейної фурнітури — фабрики, цехи, ательє та любителі домашнього рукоділля.

Ми створили та розвиваємо оптову та роздрібну мережу філій по всій Україні. Робота кожного представництва — складу чи магазину — узгоджена із загальною стратегією компанії. Наші ціни, рівень обслуговування, якість товарів і послуг — єдині для всіх регіонів, для оптової та роздрібної мережі. Поставки охоплюють усю Україну, наші філії працюють у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Хмельницькому.

Досягнувши таких здобутків, ми не спочиваємо на лаврах, не стоїмо на місці — ми працюємо, удосконалюємося, зростаємо, рухаємося вперед, вивчаємо й запроваджуємо інновації, сучасні технології та розробки, підіймаємо планку якості та відповідальності, відчуваємо віяння моди і цінуємо стабільність класики.