Президент України відвідав швейну фабрику «ТК-Стиль»

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Чернігівської області відвідав швейну фабрику «ТК-Стиль», яка входить в групу компаній «Текстиль-Контакт».

Засновник групи компаній «Текстиль-Контакт» ознайомив Главу держави зі швейною фабрикою.

Розпочали з ознайомлення зразків захисних комбінезонів для медичних працівників, які виготовляють на підприємстві. Для їхнього пошиття використовуються різні тканини та технології.

Олександр Соколовський зазначив, що на базі фабрики створене підприємство, де виготовлятимуть спеціалізований захисний одяг для медичних працівників. Для цього в Німеччині закуплене новітнє обладнання, кожної зміни на підприємстві працюватиме 16 осіб. При виробництві костюмів використовуватиметься ультразвукове зварювання, що забезпечує високий рівень захисту.

Також Володимир Зеленський ознайомився з роботою експериментального цеху. Відвідав розкрійне та швейне виробництво. Олександр Соколовський пояснив, що одяг, який виготовляється на фабриці, експортують до країн Євросоюзу та до США.

«Ми постійно оновлюємо наше обладнання», – сказав засновник підприємства.

Президент ознайомився з роботою навчального центру підприємства. Олександр Соколовський розповів Главі держави про проблему підготовки кадрів. У Чернігові працює лише одне профтехучилище, яке набирає недостатню кількість учнів. Тому фабрика «ТК-Стиль» спільно з Чернігівською торгово-промисловою палатою створили учбовий заклад «Школа швейної майстерності» на базі підприємства, де майбутні фахівці здобувають професію лише за два місяці з можливістю одразу працевлаштуватися. 

Володимир Зеленський позитивно оцінив ідею створення навчального центру.

«Мені здається, що це непогана ідея. Треба поговорити з МОН. Тому що якщо у нас у профтехучилищах немає набору, а є спеціальність, там працюють люди, які можуть передати досвід. Може, їм не вистачає практики? Може, це непогано – взяти профтехучилища й подивитися на галузеві підприємства», – зауважив Президент.

 

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України