З Днем Народження найбільший інтернет-магазин тканин в Європі🎉

Бути першим в Европі в своєму сегменті не просто, але, як виявилось, цілком реально – розповідає засновник компанії Олександр Соколовський на своїй сторінці в фейсбук.

Текстильна галузь хоч і не сама велика в Европі, але є e-commerce проект, де по основним показникам Україна обігнала всіх наших сусідів. І скоріш за все ніхто тут про це навіть не знає.

Але ж, кажуть, що скромність – перший шаг до невідомісті.

Тому буду хвалитися.

Знаєте, де в Європі найбільший інтернет-магазин тканин?

Так, в Україні!

І це наш онлайн майданчик tk.ua , якому сьогодні виповнилося 7 років!

Як учора це було. Спочатку, десь у 2015 головні топи ТК кинули своєчасну ідею. А потім самі ж її дуже ефективно та технологічно втілили. Додам, що ви насправді величезні молодці і найкращі, дякую вам за все! Ну і звісно, що за ці 7 років колектив інтернет-магазину на чолі з його керівником постійно щось додатково налаштовує та додає. Бо стояти на місці неможливо.

den-narodzhennya-tk-ua

Зато тепер tk.ua це:

  • понад 30 000 найменувань тканин з 25 країн світу;
  • більше 9 млн відвідувачів інтернет-магазину з моменту відкриття;
  • понад 4,5 млн. пог.метрів тканин, доставлених замовникам за 7 років;
  • щороку тканини онлайн купують понад 140 000 роздрібних покупців і 10 000 оптових клієнтів.

den-narodzhennya-tk-ua-1

Додам, що коли в 2020-2021 із-за ковіду значно просіла роздрібна мережа, В2В продажі, корпоративні та відомчі замовлення форми, то як раз онлайн торгівля нас тоді дуже і дуже підтримала. А виторги інтернет-магазину під час ковідних обмежень значно збільшилися, деякі місяці майже вдвічі – до 10 млн.грн.

А ще дуже радує, що з кожним роком збільшується % продукції власного виробництва від 12 фабрик групи “Текстиль-Контакт”, розкиданих по всій Україні. І це не тільки тканини, а ще й готові вироби – еко-сумки, одяг для захисників, медичний одяг, штори, тюль та інші готові вироби для дому.

den-narodzhennya-tk-ua-2

Тому побажаємо імениннику успіхів та подальшого розвитку! І подякуємо ЗСУ за захист і можливість жити та працювати…