Интернет магазин ТК-Фурнитура

Один з каналів продажів – інтернет-магазин www.club.tk-furnitura.com.ua, зроблений щоб кожна майстриня з будь-якого куточка України могла легко і швидко придбати кращі товари ринку світової фурнітури.

Запрошуємо відвідати інтернет-магазин «ТК-Фурнітура» за адресою — SHOP.TK-FURNITURA.COM.UA

Наш інтернет-магазин буде доречний як для киян, так і для жителів інших міст України. Всю інформацію про товари ви можете отримати за телефонами менеджерів інтернет-магазину. Зробити замовлення можна безпосередньо через сайт або по телефону, який вказаний на сайті.

Замовлення в інтернет-магазині «ТК-Фурнітура» можуть робити як оптові покупці, так і роздрібні. Оптові покупці після відповідної реєстрації отримують фактури оптовими цінами.

На сайті «ТК-Фурнітура» ми розповідаємо про властивості нашого товару, відомі бренди, правила підбору швейної фурнітури. За Вами залишається тільки вибір.

Відмінною особливістю нашого магазину є:

  • багатий вибір;
  • актуальність наявності товару;
  • можливість купити «все і відразу»;
  • зручні способи оплати.
Сподіваємося, що в інтернет-магазині «ТК-Фурнітура» ви зможете знайти все, що необхідно для втілення ваших творчих ідей. Ми завжди відкриті для побажань і пропозицій, адже дуже цінуємо кожного свого покупця і його час.
Приємного вибору!