Книга «Текстильные улыбки. Реальные истории одной компании» йде в друк!

 

«Текстильные улыбки. Реальные истории одной компании», це незвичайний збірник невеликих оповідань. Книга, формат якої придумувався в процесі її написання. Це – колективна праця 105 авторів! Тих, хто працював, працює або якимось чином співпрацював з компаніями групи «Текстиль-Контакт». Географія історій не дуже велика і пов’язана в основному з нашими офісами, виробництвами, складами і магазинами. Хоча багато історії і вискакують з цього «робочого кола». Головне, що їх об’єднує – це те, що все це було реальні історії, і те, що згадуючи їх, ми посміхаємося!

Книга читається легко, в ній багато фотографій і раритетних для нас сканів. Не виключаємо, що вона зацікавить не тільки співробітників і друзів групи компаній «Текстиль-Контакт», але всіх тих, хто теж захоче зберегти історію становлення своїх бізнесів, а так-же HR-фахівців. Тому крім того, що книгу в подарунок отримають всі наші співробітники (а їх у нас з виробничими підрозділами і філіями приблизно 1000), постачальники, партнери та багато друзів, частина тиражу ми ще виставимо на продаж. Як в своїй роздрібній мережі (і в інтернет-магазині), так і в основних мережах книжкової роздробу! Так що ловіть, кому цікаво, приблизно з 1 серпня!

А починалася історія цієї книги зі створення в 2017 році фб-групи «ТК-Посмішка :))» і з того, що багато співробітників відразу підхопили ідею і почали ділитися своїми розповідями. А через деякий час засновнику групи компаній «Текстиль-Контакт» Олександру Соколовському здалося, що це цікаво не тільки всередині колективу і він вирішив винести написане за межі фейсбук групи. Нам захотілося поділитися цим безцінним життєвим матеріалом, адже життя, це досить цікава штука …

Історії своєї сім’ї, історії своєї компанії, а для нас це теж сім’я, треба пам’ятати і берегти! Спасибі всім, хто це зробив! Через кілька тижнів все побачимо, що вийшло в результаті цієї незвичайної затії!