Компанія «ТК-Домашній текстиль» нарощує виробничі потужності

Не дивлячись на складну ситуацію в країні, «ТК-Груп» має намір і далі розвивати власне виробництво. 

У 2019 група компаній «ТК-Груп» планує зосередити увагу на розширенні виробничих площ «ТК-Домашній текстиль», розташованих в Одесі. Уже в середині травня поточного року планується завершити загальнобудівельні роботи і обробку приміщень 3-поверхового корпусу, будівництво якого було розпочато восени 2018 року.  Олександр Соколовський засновник Текстиль-Контакт

«Нарощування потужностей – це не просто розширення виробництва, а й додаткові 50 робочих місць, розширення виробничої лінійки, освоєння нових технологій, – говорить керуючий партнер «ТК-Домашній текстиль» Володимир Марценюк. – Якщо ми хочемо зберегти лідерські позиції (а ми хочемо), то не можна стояти на місці. Потрібно постійно розвиватися. Тому нові цехи – це нові можливості».

Нарощуючи оберти

Фабрика, а по суті, практично непрацюючий цех з чотирма співробітниками, був придбаний холдингом 4 роки тому. Основною метою покупки було посилення виробничого наповнення компанії «ТК-Домашній текстиль». Перш ніж, практично розбиті, лінії почали працювати на повну потужність, довелося здійснити їх відновлення та модернізацію. Олександр Соколовський засновник Текстиль-Контакт

Сьогодні, через 4 роки, на фабриці «ТК-Домашній текстиль – Одеса» ведеться виготовлення подушок, матраців, стегон, ковдр та іншої продукції. Технологічні процеси забезпечують 60 співробітників. З цеху з місячним оборотом в 40 тисяч гривень фабрика перетворилася в потужне виробництво, яке виготовляє продукції на десятки мільйонів гривень.

«Нам стало мало місця для реалізації тих планів, які з’явилися у компанії в останні роки, – каже Олександр Соколовський засновник «Текстиль-Контакт». – Ми не збираємося поступатися першістью на ринку. Тому, з урахуванням конкуренції, намагаємося розвиватися в різних напрямках. Сьогодні наша мета – виробництво ».

Продукцію компанії «ТК-Домашній текстиль» в спеціалізованому сегменті високо цінують за відмінну якість і конкурентну ціну

Попит народжує пропозицію. Тому, щоб задовольнити потреби покупців, на виробництві була проведена повна модернізація.

Для довідки: Діючі виробничі потужності фабрики «ТК-Домашній текстиль – Одеса» сьогодні розміщені на площі, що перевищує 2000 кв.м. Нова будівля дозволить збільшити територію підприємства на 1750 кв.м. Перший поверх планується відвести під склади, а 2 і 3 – під додаткові виробничі цехи.

На літо 2019 року намічений монтаж нової технологічної лінійки, яка відрізняється від наявного обладнання своїми можливостями. Модернізована стьобальна машина здатна збільшити продуктивність в 5 разів. До того ж вона буде доповнена ріжучої машиною, завдяки якій відпадає необхідність функціонування закрійного цеху. Також закуплено окантовочні верстати для обробки ковдр і матраців. Олександр Соколовський засновник Текстиль-Контакт

«Ми плануємо трансформувати наявне виробництво, об’єднавши його з новими машинами. Це дасть можливість знизити виробничий брак, підвищити продуктивність, полегшити працю людей, – зазначає Олександр Соколовський. – Фахівець буде контролювати роботу устаткування, а основні фізичні процеси будуть виконувати машини ».

За словами Олександра Соколовського, власника «Текстиль-Контакт», запуск нового виробництва практично повністю фінансується за рахунок власних ресурсів холдингу, а це близько 30 мільйонів гривень. Але ці витрати виправдані. Нові потужності дозволять відкрити додаткові робочі місця, а отже, забезпечити стабільною роботою і гідною зарплатою, як мінімум 50 українських фахівців.

Нагадаємо, група компаній «Текстиль-Контакт» увійшла в 20 кращих роботодавців України за версією популярного видання. Головними критеріями лідерів були умови праці співробітників і рівень їх заробітної плати.