Найстарша філія “ТК-Фурнітура” відзначає 18-річчя

 

18 років з дня заснування відзначила найперша філія “ТК-Фурнітура”, яка реалізує продукцію компанії оптом та в роздріб у місті Дніпро.

У дніпровському підрозділі працює 6 висококваліфікованих фахівців – жіночий колектив,
який своїми тендітними руками створив успішне підприємство в одному з найбільших
міст України з висококонкурентною швейную галуззю. Секрет успіху “ТК-Фурнітура” – у
принципах чесного та рівноправного партнерства, а також у високоякісній продукції ретельно відібраних вітчизняних та зарубіжних торгових марок. Серед них і продукція власного виробництва “ТК-Фурнітура” – першого українського виробника ниток, фабрики “Барва”.

“Ми втілюємо в життя наші принципи: індивідуальній підхід до кожного клієнта, найвищий рівень обслуговування, помірні ціни, гарантія якості. Ми не прагнемо поставляти дешеві товари, керуючись лише низькою ціною. Ми вміємо цінувати працю наших клієнтів, для яких знаходимо оптимальне співвідношення якості й ціни”, – наголошує керуючий партнер “ТК-Фурнітура” Валерій Рибас.

На сьогодні філії “ТК-Фурнітура” діють у Києві, Дніпрі, Львові, Харкові та Хмельницькому. При цьому, поставки якісної швейноi фурнітури охоплюють всю Україну. Завдяки інтернет-магазину www.shop-tk-furnitura.com.ua, кожна майстриня з будь-якого населеного пункту України може придбати якісні товари. Серед постійних партнерів – понад 2 тис. швацьких фабрик, цехів, ательє та приватних майстрів.

“ТК-Фурнітура”, представлена на ринку України з 1999 року, на сьогодні є офіційним торговим представником понад 15 брендів зі світовим іменем. Асортимент українського імпортера за роки роботи розширився до понад 15 тис. найменувань.