Пам’ятник малюкам-засновникам Києва на Поштовій вбрали у вишиванки

Група компаній “Текстиль-Контакт” продовжила традицію вдягання до свят скульптур малюків-засновників Києва – Кия, Щека, Хорива і їхньої сестри Либідь. Цього разу малюків привітали з Днем вишиванки та подарували їм українське національне вбрання.

Усі костюми для скульптур були виконані майстрами “Текстиль-Контакт”. Маленькі Кий, Щек та Хорив були вдягнені у вишиті хлопчачі сорочки та шаровари, дівчинка Либідь – у дівочу вишиванку та спідничку.

Проект був виконаний у співпраці з автором пам’ятника, відомим київським скульптором Володимиром Журавлем та інформаційним спонсором – газетою “Сегодня”.

Вперше аналогічна акція пройшла на Поштовій площі у грудні минулого року. Скульптурам малюків-засновників Києва до Дня святого Миколая пошили теплі кожушки та шапочки.

Для “ТК-Фурнітура” Всесвітній День вишиванки – це, у певному сенсі, професійне свято. У нашому асортименті почесне місце займають нитки, муліне, бісер, стрічки та інші товари для традиційної української вишивки, в тому числі – тасьма для пошиття українського вбрання для скульптур, надана “ТК-Фурнітура”.