Податки від “Текстиль-Контакт” склали більш ніж 130 мільйонів гривень

 

Александр Соколовский текстиль контакт бюджет4 основних підприємства “ТК-Group” (ТОВ «Текстиль-Контакт», «ТК-Домашній текстиль», «ТК-Фурнітура» і «ТК-Спецодяг») заплатили за 2018 рік податків до бюджету України на загальну суму 131,5 млн гривень. Нагадаємо, показники загального доходу держбюджету планувалися у 2018 р. на рівні 1,119 трлн грн.

Станом на кінець минулого року, на підприємствах холдингу працевлаштовані 944 людини. В середньому, на кожного співробітника припадає приблизно 140 тис. гривень сукупно сплачених податків, включаючи ЄСВ, податок на прибуток, ПДВ та інші.

У 2017 році в “Текстиль-Контакт” працювало 800 осіб, В середньому, за кожного співробітника, було заплачено податків, приблизно, на суму 141 тис. гривень. Загальна сума сплачених податків – 112 млн грн.

З 2016 року кількість співробітників холдингу становила 743 людини, на кожного з них було сплачено, в середньому, 129,7 тис. грн. сукупних податків. Загальна кількість надходжень до держбюджету від “Текстиль-Контакт” за рік – 96 млн. грн.

“Текстиль-Контакт” пишається зростанням цих важливих показників, які свідчать не лише про стабільне зростання холдингу, а й про ефективну взаємодію з державою, спрямовану на підвищення добробуту українців.

Розвиток групи компаній

У планах компанії на 2019 рік – подальше підвищення надходжень до держбюджету за рахунок відкриття нових виробничих потужностей у регіонах України та створення нових робочих місць із офіційним працевлаштуванням, гідним рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями.

На початку 2019 року на щойно створеному з нуля підприємстві холдингу “ТК-Чернігів” була вироблена перша партія тканини, та невдовзі планується монтаж чергової партії імпортного обладнання. Крім того, цього року розпочали роботу дві нові швейні фабрики групи у містах Коростень (Житомирська обл.) та Лубни (Полтавська обл.)

Тим часом, в Одесі цього року планується розширення виробництва подушок, ковдр, матрасів та іншого постільного текстилю на підприємстві “ТК-Домашній Текстиль”. Задля цього будується додатковий триповерховий виробничий комплекс, що дозволить подвоїти площу підприємства.

У Борисполі компанія “ТК-Фурнітура” проводить подальше оснащення першої української фабрики ниток “Барва”, яка за перший рік роботи досягла показника у 10% імпортозаміщення китайських, російських та інших закордонних зразків продукції. У 2019 році фабрика планує довести цей показник до 20%.

Голова групи компаній “Текстиль-Контакт” Олександр Соколовський, як керівник одного з найбільших платників податків України, закликав державу до гнучкості та плідної співпраці із тими, хто чесно працює та наповнює бюджет. Бізнесмен вкотре наголосив на тому, що проблемами України досі залишаються недосконала система оподаткування та надмірний тиск на підприємців, що вже призводить до спаду виробництва та погіршення бізнес-клімату.

Напередодні виборів О.Соколовський закликав кандидатів не покладатися на “соціалістичні обіцянки”, а ставити у пріоритет наповнювачів бюджету та разом формувати чітку економічну стратегію. Інакше, на його думку, влада ризикує “залишитися сам на сам з силовиками”, а чесні платники податків “втечуть туди, де їх цінують”.

“Поки що є можливість прислухатися до вимог організованого та соціально відповідального бізнесу, який останнім часом активізувався та проводить зустрічі з кандидатами. Але обіцяючи “золоті гори” реформ у майбутньому, раджу сьогоднішнім можновладцям не зіштовхувати з дороги платників податків. Ми станемо у пригоді й після виборів, повірте”, – наголосив О.Соколовський.