Продукція «Текстиль-Контакт» для атомників

Запорізька АЕС, що є найбільшим підрозділом ДП «НАЕК «Енергоатом», за результатами проведеного тендеру визначила постачальника натуральних тканин для пошиття спецодягу та інших виробничих потреб.
Атомники замовили у компанії «Текстиль-Контакт» 60 погонних кілометрів тканини на загальну суму в 3 742 200 гривень. Поставка матеріалу в рулонах повинна бути здійснена до кінця поточного року.

Хто брав участь?

В рамках чинного законодавства електронні торги визнаються такими, що відбулися за участю в них не менше двох компаній. У тендері від Запорізької АЕС конкурентом для «Текстиль-Контакт» виступило ТОВ «Виробнича фірма” Полікім ». Однак компанія була дискваліфікована, тому переможцем аукціону стала компанія« Текстиль-Контакт ».

«Текстиль-Контакт» – лідер сегмента

Запропонувавши натуральні тканини в такому обсязі, «Текстиль-Контакт» в черговий раз підтвердила флагманські позиції в спеціалізованому сегменті і звання провідного оператора на вітчизняному ринку текстильної продукції.
«Будучи найбільшим постачальником текстилю в Україні, ми регулярно беремо участь в тендерах, так як можемо гарантувати виконання взятих на себе зобов’язань в повному обсязі», – говорить генеральний директор «Текстиль-Контакт» Олександр Дмитренко.
Засновник холдингу «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський: «Тендер цей відрізняється від інших, в яких ми беремо участь, хіба що, обсягами. 60 000 погонних метрів тканини поставити за такий короткий термін може тільки великий гравець профільного ринку »
За словами Олександра Соколовського, тендери дають можливість компанії розвиватися, вивчати споживчий попит, налагоджувати професійні зв’язки, забезпечувати підрозділи стабільною роботою.

Для довідки: У тендерній документації зазначено вимоги до продукції, що поставляється. Вона повинна бути обов’язково сертифікована, відповідати ГОСТ. Група компаній «Текстиль-Контакт» – розгалужена структура, підприємства якої працюють в сегментах імпорту та продажу тканин (більше 30 тисяч найменувань), виробництва фурнітури, пошиття сучасної спецодягу.