«Текстиль-Контакт» став підприємством, які зробили найбільший внесок у систему ProZorro

8 червня премія Zakupki.Кращі вдруге відзначила кращих замовників і постачальників. Організатори заходу відзначили державні та комерційні компанії, які сприяють розвитку прозорої тендерної системи в Україні.

Переможців премії в категорії «Експертний вибір» визначала спеціальна комісія, до якої увійшли представники торгового майданчика Zakupki.Prom.ua і фахівці моніторингового порталу DoZorro.

Компанія «Текстиль-Контакт» посіла перше місце в номінації «Учасник, який вносить найбільший вклад в розвиток системи ProZorro». Найкращих обирали серед учасників, які ведуть освітні заходи, долучаються до законодавчих змін і активно просувають систему ProZorro. Нагорода була вручена чолі групи компаній «Текстиль-Контакт» Олександру Соколовському.

Нагорода від однієї з найбільших офіційних торговельних майданчиків системи ProZorro і експертного співтовариства, ще раз підтверджує ті високі стандарти роботи, які впроваджує група компаній «Текстиль-Контакт». Прискіпливе ставлення до підготовки документів, суворе відповідність усім вимогам системи електронних торгів – ось фірмовий знак всіх наших підприємств.

Ми вдячні експертам за високу оцінку нашої роботи і будемо продовжувати розвивати взаємодію з системою ProZorro і всіма, хто, як і ми, зацікавлений в чесних, відкритих і прозорих державних закупівель.