“ТК-Стиль” увійшла до української торгової місії до Німеччини від ЄБРР

 

Чернігівська швейна фабрика “ТК-Стиль” ТОВ “Текстиль-Контакт” пройшла відбір до десятки найперспективніших українських компаній, які візьмуть участь у Торговій місії до Німеччини. Мета місії – обмін досвідом та започаткування нових ділових контактів. Відповідний лист-запрошення надійшов на “ТК-Стиль” 3 травня.

Переможці відбору отримають консультації провідних європейських експертів щодо розвитку своїх підприємств, а також відвідають німецькі підприємства та установи. Місія організована ЄБРР за підтримки ДУ “Офіс з просування експорту України” та Мінекономрозвитку. Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business.

На входження до Торгової місії подавали заявки 34 українські компанії. Серед них було відібрано 18 претендентів, які взяли участь у скайп-зустрічі з німецькими експертами та мали можливість детально презентувати свій бізнес. Із них було обрано 10 фіналістів.

На переможців відбору спочатку чекає зустріч в Україні з експертами «Trigon Select» (Німеччина). Консультанти вже 16-24 травня відвідають потужності десяти українських підприємств, серед яких – чернігівська “ТК-Стиль”, нададуть широкі індивідуальні консультації про розвиток бізнесу та співпрацю з німецькими партнерами.

9-11 липня представники Торгової місії здійснять поїздку до Німеччини, де обговорять особливості ринку цієї країни з експертами провідної німецької Асоціації з легкої промисловості – German Fashion Modeverband Deutschland e.V. Українські бізнесмени також відвідають успішні профільні підпримства Німеччини. Крім того, організатори місії проведуть для кожного з учасників індивідуальні зустрічі В2В з потенційними замовниками у м. Кельн.

“ТК-Стиль” щиро дякує ЄБРР, EU4Business, «Офіс з просування експорту України», Мінекономрозвитку та New Fashion Zone за цю чудову нагоду розширити свої можливості та започаткувати нові ділові зв’язки.