У Києві запрацював новий виробничий об’єкт “ТК-Домашній Текстиль”

 

У Києві успішно налагоджена робота виробничої ділянки “ТК-Домашній Текстиль”, яка перетворилася на повноцінну фабрику.

На підприємстві з пошиття ковдр, подушок, постільної білизни, матрасів, рушників та інших видів домашнього текстилю створено 80 робочих місць.

При відкритті нового підприємства компанії вдалося подолати відразу дві проблеми, характерних для Києва: у порівнянні з невеликими містами, тут досить висока вартість оренди приміщень, і крім того, столичний рівень життя, який вимагає високої заробітної плати для робітників. Професіоналізм та наполегливість керівництва дозволили гідно справитися з цими викликами.

Голова TK-GROUP Олександр Соколовський: “Я навіть не встиг помітити, як маленька дарницька експериментальна виробнича ділянка у “ТК-Домашній Текстиль” перетворилася на повноцінну фабрику. Причому у Києві! Хоч я особисто ніколи б не рекомендував це робити у столиці через високі видатки виробництва. Але в керуючого партнера Володимира Марценюка була своя думка. І ось без усяких кульок і стрічок підприємство тихенько відкрилося та запрацювало”.

О.Соколовський з гордістю відзначає, що повноцінне підприємство вдалося організувати на відносно невеликій площі – 700 кв. м. У приміщенні розмістили розкрійний цех, цех з пошиття домашнього текстилю, цех з пошиття одягу, вишивальну ділянку та стьобальний цех. Приміщення відремонтували з повністю неробочого стану. Встановлене освітлення сучасними енергозберігаючими лампами, опалення, вентиляція та кондиціонування, нові вікна та покриття на підлогу. Збудовано туалети, роздягальні, душові та простору їдальню.

Виробництво обладнане сучасною технікою: зокрема, 20 прямострочними машинами, 4 окантувальними машинами, 4 оверлоками, новою комп’ютеризованою вишивальною машиною на 4 голівки, 15-метровим розкрійним столом-трансформером. У стьобальному цеху встановлена машина з шириною стьобаного полотна від 1,5 м до 3 м, здатна стьобати до 5 шарів матеріалу.

На дарницькій фабриці триває набір персоналу. Вже працюють 40 фахівців. “Є розповсюджена думка, що в Києві неможливо знайти кваліфікованих швей, розкрійників та механіків. Але виявилося усе не так сумно, і при гідних зарплатнях та умовах праці люди приходять”, – поділився О. Соколовський.