Відбулася презентація книги «Текстильні посмішки»

Група компаній «Текстиль-Контакт» провела презентацію книги «Текстильні посмішки», яка нещодавно вийшла з друку.

Члени команди, що брали участь у створенні книги, розповіли журналістам і блогерам про те, як з обміну спогадами в фейсбук групі компанії виникла ідея написання книги. Розповіли про те, як спогади збиралися і яка, унікальна атмосфера супроводжувала процес створення «Текстильних посмішок».

«Це унікальна книга. Нічого подібного ні одна компанія в світі не робила, – сказав глава групи компаній «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський на презентації, – в одну книгу ввійшли розповіді понад сто співробітників, об’єднаних одним місцем роботи ».

«Текстильні посмішки» – це кумедні випадки, що відбувалися з співробітниками ТК і історія успіху – як пройти шлях від механіка-зварника до власника холдингом і різні веселі розповіді про те, як наприклад, Пако Рабан купував постільна білизна в Тернополі, Міла Йовович дивувала співробітників київського офісу, а Ніколя Саркозі упустив шанс сфотографуватися з нашої фірмової сумкою.

Ця книга буде цікава

  • тим, хто хоче побачити, як створюється командний дух на підприємстві.
  • тим, хто цікавиться реальною історією створення великої компанії, буде цікаво подивитися на раритетні фотографії та скани документів.
  • спільна творчість людей, об’єднаних корпоративним духом і історією, стане прикладом для багатьох підприємств, які прагнуть створити цілісний і згуртований колектив.
  • і, звичайно ж, книга буде цікава тим, хто хоче прочитати легкі і смішні історії.

У самий найближчий час книга з’явиться на прилавках магазинів, але вже зараз, всі бажаючі, можуть придбати її в інтернет магазині TK.UA