Засновники Києва на Поштовій площі переодяглися у вишиванки

Пам’ятник малюкам-засновникам Києва на Поштовій площі знову видозмінився. Бронзові Кий, Щек, Хорив та їхня сестра Либідь отримали у подарунок яскраві вишиванки. 

«Сьогодні вся країна відзначає День вишиванки. І за традицією бронзові малюки теж вбралися у яскраві костюми. Ми оновили костюми малюків, які були на них рік тому і прикрасили їх до свята. На бронзових обличчях малюків залишилися захисні маски як нагадування про те, що карантин ще не закінчено і потрібно берегти себе», – розповів сайту «Сьогодні» Володимир Журавель, автор пам’ятника малюкам-засновникам Києва на Поштовій площі.

Традицію одягати пам’ятник на Поштовій площі у різні костюми почали журналісти «Сьогодні» в грудні 2018 року. Цю ідею підтримав автор пам’ятника Володимир Журавель і компанія «Текстиль-Контакт». До Дня вишиванки охоче приєдналася компанія «ТК-Фурнітура», майстри якої пошили бронзовим статуям костюми.

 

Віталій Кличко — поділився відео, у якому Столичні пам’ятники заспівали до Дня Києва. У відео ми зустріли і бронзових малюків у костюмах до Дня вишиванки!

 

https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/290402755681872/?v=290402755681872