Ukrainian Fashion Park

Kiev Fashion Park – меценатский проект, идея которого заключается принадлежит принадлежит соучредителю Ukrainian Fashion Week Александру Соколовскому.

Суть проекту полягає в тому, щоб зробити Київ цікавіше, красивішим та привабливішим, як для його жителів, так і для гостей української столиці. В рамках проекту в парках і скверах Києва встановлено унікальні авторські арт-об’єкти (скульптури, інсталяції, лавки та інші малі архітектурні форми), створені за ескізами як відомих майстрів, так і молодих талановитих авторів.
Чудові можливості – залишити свій вклад в історії міста, подарувати людям яскраві враження, сприяти розвитку візуальної культури – дарує проект всім ініціативним людям. Кожен арт-об’єкт може бути куплений конкретною людиною, або організацією, і переданий в дар місту. Після чого він буде встановлений в узгодженому з міською владою місці з табличкою, на якій вказується назва роботи, ім’я автора і мецената.
Відкриття парку скульптури та інсталяцій Kiev Fashion Park був приурочений до дня столиці і до дня Києва і відбулося 27 травня 2011 року. Меценати подарували місту 17 арт-об’єктів.