Телеканал «Новий Чернігів» випустив сюжет про швейну фабрику «ТК-Стиль»

Чернігів знову повертає собі славу одного з лідерів текстильного виробництва в Україні. З листопада 2017 року швейна фабрика «ТК-Стиль» отримала нове життя, ставши частиною групи компаній «Текстиль-Контакт» (власник Олександр Соколовський). Фабрика спеціалізується на пошитті верхнього одягу.
Директор «ТК-Стиль» Світлана Титова-Толстик: «Фабрика шиє одяг на Європу, на давальницький сировині. 95% продукції — це зараз Франція. Основний напрямок — жіночий одяг. Шиємо знамениті бренди, з останнього — це такі марки як SANDRO і Claudia Strater».

На підприємстві «ТК-Стиль» зараз працює 125 співробітників. Але потенційно фабрика здатна розширитися до 500 робочих місць.
Директор «ТК-Стиль» Світлана Титова-Толстик: «Ми робимо для людей усе. Це і соціальні пакети, і безкоштовні обіди, і спецодяг. А також створюємо максимально комфортні умови для роботи — є кондиціонери, зробили ремонт. Основна частина цеху оснащена новим обладнанням: автоматами для гудзиків, кишень, рукавів і універсальними машинами.
Ми не змушуємо працювати людей понаднормово і у вихідні дні. Люди для нас на першому плані. За останні півтора року у нас не було жодного так званого «дня за свій рахунок», фабрика не стоїть, а працює цілий рік».

 

Джерело: Новий Чернігів