Олександр Соколовський отримав нагороду Верховної Ради України!

Олександр Соколовський отримав нагороду Верховної Ради України «За вагомий особистий внесок у розвиток легкої промисловості, вповадження інноваційних технологій у виробництво, сумлінну працю та високий професіоналізм».

2-го серпня в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі відбулося нагородження Почесними грамотами Верховної Ради України. У числі тих, хто отримав з рук першого віце-прем’єра Степана Кубіва нагороду – засновник групи «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський.

У розпорядженні голови Верховної Ради Олександра Парубія сказано, що Олександр Соколовський нагороджується: «За вагомий особистий внесок у розвиток легкої промисловості, впровадження інноваційних технологій у виробництво, сумлінну працю та високий професіоналізм».

Окрім почесної грамоти Верховної Ради України, Олександр Соколовський отримав нагрудний знак.

Група компаній «Текстиль-Контакт» вітає Олександра Соколовського з високою нагородою та бажає не зупинятись на досягнутому і підкорювати нові вершини!

Нагадуємо, що почесна грамота Верховної Ради України – нагорода за вагомий внесок у життєдіяльність держави, видатну суспільно-політичну діяльність, заслуги перед українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму і громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності