Нова нитка від «ТК-Фурнітура»

Українська фабрика ниток «Барва» презентувала профільному ринку нову продукцію. Тепер текстуровану нитку для обметування швів на трикотажних виробах швейні фабрики і цехи можуть купити в намотуванні 10 тисяч метрів!

Котушка допомагає вирішити відразу кілька завдань:

  • Намот в 10000м оптимізує витрати при розподілі нитки на швейні машини.
  • Допомагає поддрежівать колірної асортимент при менших витратах.

Як все починалося

Ідея відкрити власну фабрику ниток у компанії «ТК-Фурнітура» виникла кілька років тому в зв’язку з дорожнечею імпортованої сировини для власних потреб. «Ми порахували всі витрати, пов’язані з імпортом ниток, і зрозуміли, що вигідніше буде створити і розвинути власне виробництво, – зазначив керуючий партнер« ТК-Фурнітура »Валерій Рибас. – Сьогодні успіхи і досягнення, в тому числі комерційні, фабрики «Барва» підтверджують правильність такого рішення».

Нагадаємо, «ТК-Фурнітура» – підрозділ групи компаній «Текстиль-Контакт» відкрила в Борисполі нове виробництво, а саме власну фабрику швейних ниток «Барва» в 2017 році.

Для легкої промисловості України відкриття подібного виробництва стало великим проривом, оскільки швейні фабрики і цехи отримали наступні переваги:

  • високу швидкість виконання заявок на кольорову нитку,
  • широку асортиментну лінійку продукції вітчизняного виробництва

«Ми сьогодні проводимо нитку, яку до цього наші компанії були змушені закуповувати в Росії, Туреччині та Китаї, – зазначив власник холдингу «Текстиль-Контакт» Соколовський, – нехай не повне, але значне заміщення імпорту власним товаром – це відмінний результат молодого підрозділу» .

Для довідки: Продукція швейної фабрики «Барва» була протестована в умовах незалежних лабораторій на відповідність європейським якісним і екологічними показникам, що підтверджено відповідними сертифікатами.