Тканина від «Текстиль-Контакт» для залізниці

Регіональна філія «Донецька залізниця» ПАТ «Українська залізниця» за результатами тендеру замовила у групи компаній «Текстиль-Контакт» 10 км тканини. Ціна питання – 586 200 гривень (з ПДВ). Поставка матеріалу «жовто-гаряча (помаранчева) діагональ» в рулонах повинна бути виконана до кінця 2018 року.

Хто брав участь?

Нагадаємо, чинне законодавство визнає електронні торги такими, що відбулися, якщо в них бере участь не менше двох компаній. У тендері від ПАТ «Українська залізниця» розглядалися одразу три пропозиції:

  • ТОВ «Центр промислових засобів індивідуального захисту» заявила вартість товару в 699 тисяч гривень.
  • ТОВ «Українська швейна фабрика» запропонувала необхідний матеріал на 30 тисяч дешевше (669 тисяч).
  • ТОВ «Текстиль-Контакт» виграло торги з найбільш вигідною пропозицією в 586,2 тисячі гривень.

Запропонувавши матеріал «натуральна тканина діагональ» в кількості 10 000 погонних метрів на найбільш вигідних умовах, «Текстиль-Контакт» в чергове довів лідерські позиції на спеціалізованому ринку.

«Ми імпортуємо до України високоякісні бавовняні тканини просто зі складів найбільших зарубіжних виробників. У цьому процесі немає місця перекупникам і посередникам, тому ціна товарів у нас найбільш приваблива, – прокоментував генеральний директор «Текстиль-Контакт» Олександр Дмитренко. – Тендер від «Української залізниці» знову це підтвердив».

Для довідки: Матеріал «діагональ» відрізняється високими показниками щільності, малою усадкою і великою гігроскопічностью. Також діагональ застосовується для виготовлення спецодягу, засобів індивідуального захисту. Продукція, яку пропонує головний текстильний оператор України, сертифікована і відповідає ДЕСТ.

Олександр Соколовський: «Ми вивчаємо ринок»

Як зазначив Олександр Соколовський, тендер цей далеко не перший в 2018 році. «Ми отримали замовлення від ЗСУ на пошиття костюмів вітровологозахисних  для наших військових. Вже приступили до реалізації замовлення на пошиття 5000 пальто для офіцерів Польщі, – резюмував власник «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський. – Тендери допомагають нам, в тому числі, вивчити споживчий попит, налагодити нові контакти, забезпечити свої підрозділи стабільною роботою».

Нагадаємо: Група компаній «Текстиль-Контакт» – це розгалужена структура, підрозділи якої займаються не тільки імпортом і продажем тканин (понад 30000 найменувань), а й займаються виробництвом фурнітури, пошиттям високоякісного спецодягу, виготовленням тканин цивільного та спеціального призначення.