«Текстиль-Контакт» постачатиме брезент для Маріупольського порту

Текстиль-Контакт виграв тендер Маріупольського порту. Три тисячі погонних метрів напівллянної парусини або брезенту на суму 223 050 гривень компанія «Текстиль-Контакт» постачатиме Маріупольському морському торговельному порту за умовами тендеру, який пройшов в кінці листопада 2018.

Торги проходили за принципом голландського аукціону (за системою редукціону) зі зниженням ціни. Спочатку заявлена ​​вартість продукції в 256 500 гривень (без ПДВ) була знижена більш ніж на 33 000 гривень компанією «Текстиль-Контакт». Вона і була визнана переможцем в тендері.

Умови електронного аукціону повинні бути виконані тепер уже компанією-підрядником до 14 червня 2019 року.

Для довідки: Парусина – надщільна натуральна тканина з товстої пряжі. Головні риси цього матеріалу, які цінуються в різних сферах діяльності, – це міцність на розрив. Також здатність відштовхувати вологу і протистояти руйнівному впливу морської води. Для портів, для морського флоту парусина є стратегічною продукцією. Вона використовується для пошиття різних чохлів, робочих рукавиць. Парусина додатково може бути оброблена вогнетривкими і водовідштовхувальними речовинами. У народі парусину називають брезентом.

Як виграти тендер?

В якості найбільшого національного оператора на ринку текстильної промисловості України компанія «Текстиль-Контакт» має можливості диктувати сегменту свої умови. В тому числі, успішно брати участь в тендерах і вигравати їх.

«Ми не тільки імпортуємо до України натуральні тканини безпосередньо зі складів провідних світових виробників, а й самі виробляємо спеціальні тканини на власних майданчиках. Повністю відмовившись від послуг посередників і перекупників, ми можемо пропонувати зацікавленим юридичним особам найбільш привабливі ціни на товар, що їх цікавить», – говорить генеральний директор «Текстиль-Контакт» Олександр Дмитренко.

Для довідки: Парусина, яку пропонує компанія «Текстиль-Контакт», як в рамках тендеру, так і у вільному продажі відрізняється високою якістю. Товар сертифікований і відповідає ДЕСТ, тканина не дає усадки, має практично нульову гігроскопічність. Матеріал затребуваний в різних промислових сегментах в якості захисного полотна, матеріалу для виготовлення укривних виробів, наметів. З парусини виготовляються деякі види робочого спецодягу.

«Ми регулярно беремо участь в електронних аукціонах ProZorro. Завдяки вигідним умовам наші пропозиції часто визнаються кращими, – повідомив засновник групи компаній «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський. – Тендер Маріупольського морського торговельного порту це знову підтверджує».

Для довідки: Група компаній «Текстиль-Контакт» – холдинг з розгалуженою структурою, спеціалізація якого – імпорт і продаж тканин, виробництво фурнітури, пошиття високоякісного спецодягу, виготовлення текстилю цивільного та спеціального призначення.