ТМ «Барва» відзначає ювілей

«ТК-Фурнітура» відзначає маленький, але такий важливий ювілей. Рік тому була пофарбована перша партія ниток «Барва». Соколовский Текстиль Контакт 

«Ідея власного виробництва давно визрівала, оскільки ринок пропонував дорогу імпортну нитку або товар низької якості, але за тією ціною, яку ми готові були платити. Тому ми вирішили вкластися у власну марку швацької нитки і запустили власне виробництво», – говорить директор «ТК-Фурнітура» Валерій Рибас.

Запустити виробництво виявилося не просто. Давалися в знаки відсутність якісної сировини і налагоджених зв’язків з постачальниками. Гостро відчуло підприємство відсутність профільних фахівців. Перед технологами поставили ​​завдання розробки і впровадження технологічних процесів з урахуванням останніх досягнень сегменту швацької нитки.

Після подолання перших труднощів і запуску виробництва перед компанією постали нові завдання. Потрібно було «просунути» бренд на ринок, аби забезпечити компанію рентабельним навантаженням.Соколовский Текстиль Контакт

«Ми переконували швацькі фабрики, що вітчизняний продукт під маркою «Барва» нічим не поступається імпортним товарам», – розповідає директор« ТК-Фурнітура» Валерій Рибас.

Без нитки шубу не пошиєш

Підприємство пройшло сертифікацію, що стало для потенційних покупців переконливим аргументом. Сьогодні швацьку нитку «Барва» купують не тільки в Україні, а й за кордоном.

Сама нитка випускається різної класифікації: шпательна, армована, текстурована, високоміцна.

Але повернемося до ювілею. Отже, рік тому перша партія ниток була пофарбована у колер. Протягом наступних місяців були створені рецептури 320 кольорів. І з урахуванням найбільшого попиту створено карту кольорів на 240 відтінків.Соколовский Текстиль Контакт

«В першу чергу були розроблені кольори швацької нитки, яку використовують для пошиття одягу українських військовослужбовців, – зазначає Валерій Рибас. – До речі, кожен третій костюм бійця пошитий з використанням вітчизняних ниток «Барва».

«Продукція ТМ «Барва» сьогодні представлена ​​на всіх профільних виставках, – зазначає засновник холдингу «Текстиль-Контакт» Олександр Соколовський. – Ми навіть біля стендів встановлювали швацькі машини, щоб фахівці могли випробувати нашу продукцію просто на місці».

Сьогодні «ТК-Фурнітура» співпрацює з зарубіжною компанією «РІФ-1». Укладено договір на постачання швацької нитки «Барва». Підприємство планує не тільки розширювати асортимент, а й активно презентувати нитки на міжнародних профільних виставках, аби налагодити експорт продукції.